Majówka 2024

Dwór Elizy Hotel Spa
Dodaj-troche-tresci

Dwór Elizy Hotel SPA

Dwór Elizy to komfortowy hotel SPA w Kotlinie Kłodzkiej. Znajduje się w uzdrowisku otoczonym Górami Orlickimi oraz Masywem Śnieżnika. W Dworze Elizy na gości czeka 57 luksusowo urządzonych pokoi oraz apartamenty.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Majówka 2024

Przygoda z majówką w Dworze Elizy. Zapraszamy do odkrywania tras Jaskini Punkevni oraz Przepaści Macochy na terenie Morawskiego Krasu w Czechach, jedna z największych w Europie. W programie wspólne biesiadowanie przy ognisku i karaoke. Spędź miło pobyt z rodziną w Długopolu Zdrój.

Dodatkowo polecamy:
tylko 30 min samochodem!!!!
SKY BRIDGE 721 NAJDŁUŻSZY MOST WISZĄCY DLA PIESZYCH NA ŚWIECIE
Przygotuj się na wyjątkowy moment, kiedy znajdziesz się 95 metrów nad głęboką górską doliną. Po 721-metrowej kładce możesz przejść z jednego grzbietu górskiego na drugi. Wejście na nią wymaga odrobiny odwagi, jednak obiecujemy niezwykłe i niezapomniane wrażenia.
1 najdłuższy na świecie
721m długość mostu wiszącego
95m wysokość nad ziemią

Oferta zawiera:
4 noclegi ze śniadaniem
4 obiadokolacje (zupa, danie główne, deser, napoje dodatkowo płatne)
02.05.2024 wycieczka do najatrakcyjniejszej Jaskini Punkevni oraz Przepaści Macochy na terenie Morawskiego Krasu w Czechach, jedna z największych w Europie. W cenie transport,wejście do Jaskini oraz wjadz kolejką gondolową nad Przepaścią Macochy.
piątkowe biesiadowanie przy ognisku, Dj z karaoke
masaż częściowy dla każdej osoby dorosłej
dostęp do basenu, saun i centrum fitness

Majówka w Górach 5 dni 01.05.2024-05.05.2024

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU