Majówka w SPA

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
manor

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Kompleks hotelowy Manor House SPA to połączenie piękna arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Majówka w SPA

Wiosenny wypoczynek z dala od miasta, w bliskości pięknej, polskiej przyrody i dobrych sił natury to doskonały sposób, aby wzmocnić organizm oraz zregenerować siły po zimie.

Pakiet zawiera:
Noclegi w stylowo urządzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach
Relaksujące kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej dostępne w pokojach z głębokimi wannami
Śniadania, obiadokolacje
Barek herbaciany w pokoju
Napary ziołowe dostępne przez cały dzień w restauracji

Program atrakcji:
Muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie (28 IV – 5 V)
Odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce SPA z: sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem (30 IV i 3 V)
Ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa (28 IV – 5 V)
Warsztaty kosmetyczne wraz z nauką makijażu z użyciem produktów Mary Kay (29 IV i 1 V i 4 V)
Zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach, Oddziału Warszawskiego Muzeum Techniki z wystawą zabytkowych samochodów i motocykli (30 IV, 2 V i 4 V)
Występ wirtuoza akordeonu podczas obiadokolacji (3 V)
Alchemia Zdrowia® – warsztaty nt. profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności (30 IV i 2 V)
Możliwość skorzystania z 1,5 godzinnych zajęć jogi (29 IV, 4 V) – atrakcja dodatkowo płatna 50,00 / os.
„Ucieczka z lochów” – gra z zagadkami w podziemiach Pałacu Odrowążów i podziemnych budowlach w parku (1 IV i 3 V) | Czas trwania: ok. 90 min., atrakcja organizowana przy min. 8 osobach – atrakcja dodatkowo płatna 150,00 / os.

Odnowa biologiczna:
Pokojowy program SPA – w każdym pokoju: roller do twarzy, piłka z kolcami do akupresury, masażer głowy i palców, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszka z łuską gryczaną i hipoalergiczne kosmetyki
Kąpiele w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego z licznymi atrakcjami wodnymi
Sesje w Łaźniach Rzymskich – kompleksie SPA składającym się z kilkunastu parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych
Energetyzująca terapia w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie. Biowitalna sesja łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii.
Balansowanie plazmą wg dr. Keshego harmonizuje pola energetyczne człowieka, pomaga pobudzić siły witalne i odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia.
Seanse w Chacie Solnej – terapia wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem.

Rekreacja:
Obcowanie z naturą w Ogrodzie Medytacji – ścieżki dydaktyczne i medytacyjne
Instalacje energetyczne – czerpanie mocy w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali, Ogrodzie Zen i Piramidzie Horusa
Siłownia Witalna z fototerapią, sprzęt Nordic Walking, outdoor fitness, bilard oraz biblioteka SPA

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU