Wypoczynek w Norweskim stylu

Norweska Dolina
boze-narodzenie-swiateczny-wystroj-martwa-na-podloze-drewniane
DSC_3554
norweska_dolina_97
norweska_dolina_99
previous arrow
next arrow

Norweska Dolina

Nowoczesne apartamenty z wygodami dla osób ceniących klasyczny, norweski styl u stóp gór – śniadania lub śniadania i obiadokolacje oraz All Inclusive, wejście do Strefy Wellness (basen, jacuzzi i sauny), dostęp do Krainy Smoków dla dzieci oraz więcej atrakcji w cenie.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
TRAVELIST
OFERTA TRAVELIST

Wypoczynek w Norweskim Stylu

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

- Zakwaterowanie w największych apartamentach w Karkonoszach (od 48m2 do 72m2)
- Śniadania w formie bufetów szwedzkich w Restauracji Piąta Pora Roku lub Śniadania i Obiadokolacje śniadanie w formie bufetów szwedzkich w Restauracji Piąta Pora Roku; - obiadokolacje z napojami w cenie (w cenie: kawa, herbata, kilka rodzajów soków) - informacje na temat godzin otwarcia restauracji dostępne w sekcji "warto wiedzieć". W sezonie niskim obiadokolacje serwowane, od 30 osób w formie bufetów lub All Inclusive wielokrotne wejścia na śniadania i obiadokolacje w godzinach ich serwowania. Pakiet napoi i alkoholi podczas obiadokolacji. Nieograniczony open bar na wybrane alkohole w Klubie Wikinga (w godz. otwarcia klubu);
- VOUCHER z 10% rabatem na dodatkowe usług gastronomiczne w restauracji oraz Klubie Wikinga (włącznie z alkoholami)
- Pakiet All Inclusive zawiera: szlafroki w odpowiednich rozmiarach (po 2 rozmiary dla dzieci, pań i panów). Codzienny serwis apartamentu oraz uzupełnianie wody i kapsułek kawy do ekspresu, co 4 dzień wymiana całej pościeli w apartamencie.
- "Pobyty podczas Bożego Narodzenia i Sylwestra": Pakiet BB jest na min 7 nocy. Pakiet HB- 24 Grudnia zawiera uroczystą kolację wigilijną w Restauracji „Rodven”(ilość miejsc jest ograniczona). Pakiet All Inclusive: śniadanie, obiadokolacja i open bar.
- "Parking w cenie w pakiecie All Inclusive"
Wejście do Strefy Wellness raz dziennie (basen 12 x 4 m, 3 sauny, jacuzzi, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana, studnia lodowa) w godz. otwarcia - szczegóły w sekcji "Warto wiedzieć"
- Nieograniczone korzystanie z kompleksu Kraina Smoków– Bajkowa Sala Zabaw dla najmłodszych dzieci, a w niej: piętrowe tunele z przeszklonymi podstawami, zjeżdżalnia, kącik do prac twórczych (małpi gaj); w miarę dostępności w godz 9-22.
- Dostęp do zewnętrznego boiska wielofunkcyjnego- otwarte gdy warunki pogodowe na to pozwalają
- Dostęp do tarasu widokowego dla osób przebywających w Strefie Wellness (z bezpośrednim wyjściem)
- Bezpłatny dostęp do atrakcji- kręgle, bilard, dart, konsole, piłkarzyki itp. W sobory i niedziele w godzinach od 11.00 – 14.00
- Bilet wstępu do Huty Szkła Julia dla każdej osoby objętej rezerwacją
- Wstęp do Klubu Muzycznego „Klub Wikinga” w godzinach jego otwarcia
- Zewnętrzny plac zabaw i wewnętrzny pokój zabaw dla dzieci
- Zestaw kosmetyków łazienkowych w apartamentach
- Powitalny zestaw napojów, wraz z kapsułkami do kawy w apartamentach. Dodatkowe kapsułki można dokupić w resortowym butiku przy recepcji w cenach promocyjnych.
- Internet Wi-Fi – światłowód prędkość 500/500 Mbit/s

Cena nie zawiera:
Opłaty klimatycznej (płatna dodatkowo na miejscu)
Opłaty za sprzątanie apartamentu – Premium Plus: 250 zł, Grand i Grand Plus: 300 zł – jednorazowa opłata
Opłaty za wypożyczenie łóżeczka turystycznego dla dziecka – 50 zł/doba
Opłat za pozostałe usługi hotelowe (kręgielnia, bilard, dostęp do konsoli do gier video PlayStation i inne)
Opłaty za opiekunkę do dzieci
Wypożyczenie rowerów elektrycznych- ceny specjalnie dla gości TRAVELIST: ECOBIKE SX 4 – 17 cali i SX3 – 17 cali w cenie 150 zł/dzień; ECOBIKE RX 500 – 21 cali i SX 300 – 20 cali 250 zł/dzień; siedzisko dla dzieci do 3 lat w cenie 50 zł/dzień (od 8.00 do 20:00)
Opłaty za pobyt pupila - 75 zł za dobę przy pobycie na min. 5 nocy i 149 zł/doba przy pobycie do 4 nocy(nie dotyczy pakietu All Inclusive)
Parking – 50 zł/auto/doba (opłata obowiązkowa) kolejny samochód- 100 zł/doba (poza pakietem All Inclusive- miejsce w cenie) - opłata obowiązuje jedynie osoby korzystające z parkingu
OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU