ODPOCZNIJ W SPA

Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa ****
383_20221222145929_63a462c1205f4

Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa ****

Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa **** to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Ulokowany na szczycie najwyższego wzniesienia Jury.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

ODPOCZNIJ W SPA

Doświadcz głębokiego relaksu i holistycznie zadbaj o swoje ciało i twarz w 511 Organic & Medi SPA. Nasi specjaliści dobiorą zabiegi i pielęgnację domową do Twoich potrzeb. Nasze rytuały SPA to prawdziwa odżywcza uczta dla Twojego ciała i zmysłów.

Znajdź czas tylko dla siebie i zatroszcz się o swoją skórę. Regeneracja, oczyszczanie, nawilżanie, rozświetlenie ujędrnianie - czego potrzebuje Twoja skóra? W 511 Organic & Medi SPA zadbamy o nią holistycznie. W naszym SPA pracujemy z markami, które swoją skuteczność czerpią z natury. Team dr Joseph - bierze to, co najlepsze z łąk Dolomitów, a składy Saint Malo bazują na wodzie morskiej niesionej przez prąd morski Golfsztrom.
A może skusisz się na jeden z autorskich rytuałów saunowych?
Odetchnij i zatroszcz się o siebie w Poziomie.

Pakiet zawiera:
_2 noclegi w pokoju lub apartamencie z widokiem na Jurę
_śniadanie skomponowane z regionalnych produktów
_voucher SPA o wartości 500 zł/osoba do wykorzystania w 511 Organic & Medi SPA*
* voucher SPA nie jest wliczony w cenę dostawki

511 Organic Medi & SPA
W czasie pobytu warto skorzystać z naszego wielokrotnie nagradzanego SPA.
W 511 Organic & Medi SPA łączymy naturalne produkty i rytuały, oparte na organicznych składnikach (DR Joseph) oraz zaawansowane nieinwazyjne technologie laboratoryjne (Environ).
Staramy się by każdy gość niezależnie od wieku i płci znalazł u nas coś dla siebie. Opiekujemy się twarzą i ciałem. Zanurzamy gości w naszych jurajskich rytuałach i źródlanej wodzie.
Poczujecie się u nas dobrze.

Tuż obok i w pobliżu:
malownicze trasy spacerowe w Skalnym Mieście
120 km utwardzonych tras rowerowych

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU