Relaksujący weekend w górach!

Villa Rubinstein
Villa-Rubinstein_-7

Villa Rubinstein

VILLA RUBINSTEIN w Wiśle. W tym miejscu spełniane są najbardziej wyszukane pragnienia gości. Swobodna atmosfera, niepowtarzalny klimat, wyśmienite jedzenie, spa i elegancki wystrój wnętrz.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Relaksujący weekend w górach!

Odwiedź Villę Rubinstein w Wiśle i wypocznij w otoczeniu pięknych gór!
Chcesz zrobić swojej drugiej połówce perfekcyjny prezent? A może po prostu wspólny wypad w góry dla odprężenia? Co otrzymasz wybierając weekend dla dwojga w Villi Rubinstein?
Przygotowaliśmy dla Ciebie i bliskiej Ci osoby szereg atrakcji! Dwa noclegi w pokoju De Lux dla dwóch osób, romantyczna kolacja przy świecach i wino dobrane perfekcyjnie do serwowanego menu!

Co wchodzi w skład naszego weekendowego pakietu?
2 noclegi w pokoju dwuosobowym de Lux, czyli najwyższy standard wypoczynku. Doskonale i stylowo urządzony pokój dwuosobowy, pozwoli Wam poczuć się jak w domu!
romantyczna kolacja przy świecach z lampką wina, najlepsze dania wprost z naszej cenionej restauracji La Passione, aby zaspokoić Twoje podniebienie i pokazać Ci niespotykane dotąd smaki!
wino czerwone lub białe do wyboru podane do kolacji, odrobina luksusu podczas relaksu? Jak najbardziej! Korzystając z naszego doświadczenia, dobierzemy Ci wysokiej jakości wino, dostosowane do Twoich preferencji i życzeń.
śniadanie z możliwością podania do łóżka, najlepsze śniadaniowe menu, prosto z restauracji La Passione. Nasi kucharze zrobią co w ich mocy, aby Wasze śniadania były perfekcyjnym początkiem nowego dnia.
szlafroki, kapcie, sejf w pokoju. Przytulnie, domowo i bezpiecznie, bo komfort naszych gości i poczucie bezpieczeństwa, to wartości niezwykle dla nas ważne.
parking monitorowany, więc Twój samochód będzie całkowicie bezpieczny, kiedy Wy oddawać się będziecie atrakcjom wchodzącym w skład pakietu!
internet bezprzewodowy
opłata klimatyczna
woda mineralna w pokoju

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU