Hotel**** Pałac Romantyczny

Turzno
lot ptaka pałac 2012+
16
18
previous arrow
next arrow

Harmonia, z jaką połączono historię zabytkowego Pałacu z nowinkami technologicznymi, gwarantuje komfort i jakość usług na najwyższym poziomie. Pałac Romantyczny to czterogwiazdkowy odrestaurowany hotel położony zaledwie 15 km od centrum Torunia oraz 1 km od węzła przy autostradzie A1. Pałac znajduje się na terenie 16-hektarowego parku w samym sercu Kujaw i Pomorza.

 

Zespół pałacowo-parkowy w Turznie to miejsce z historią w tle. W przeszłości zamieszkiwali tu przedstawiciele znamienitych polskich rodów, gościł tu m.in. jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów i jeden z najsłynniejszych pianistów polskich Fryderyk Chopin. Naszym Gościom oferujemy nowoczesność, połączoną z tradycją i luksusem – wolną zarazem od zgiełku miasta i dającą wiele możliwości aktywnego wypoczynku Zaaranżowane ze smakiem pałacowe wnętrza stanowią doskonałe tło dla organizacji szkoleń, konferencji oraz uroczystości i bankietów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 67 pokoi gościnnych, w tym 4 apartamenty o najwyższym standardzie. W części pałacowej, Belwederku, Spichlerzu oraz Atrium zapewniamy Gościom ponad 150 miejsc noclegowych.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Vanilla Spa

Zabiegi na ciało, twarz i dekolt. Masaże, kąpiele, pielęgnacja dłoni, brwi i rzęs. Jacuzzi, łaźnia parowa i sucha.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Pałac to wymarzone miejsce na organizację spotkania biznesowego lub integracyjnego w Toruniu. Połączenie XIX-wiecznych wnętrz z najnowszymi osiągnięciami techniki sprawi, że Państwa spotkania na długo pozostaną niezapomniane. Udostępnione Państwu sale szkoleniowe to z jednej strony odpowiedni wystrój i ergonomiczne układy pomieszczeń, dające komfort wynajmującym, a z drugiej nowoczesne zaplecze techniczne, w tym rzutnik, ekran, mikrofon i wiele innych. Konferencje i spotkania odbywać się mogą we wnętrzach o różnym metrażu i układzie mebli, a ostateczna koncepcja jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 sal szkoleniowych.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja Marconi
Restauracja Marconi w Hotelu**** Pałac Romantyczny w Turznie pragnie trafić do serc klientów poprzez wyśmienite dania Mistrza Sztuki Kulinarnej Krzysztofa Kierskiego, który wraz z doświadczoną obsługą, wprowadzi Państwa w świat niezwykłej, pałacowej Kuchni. W Restauracji tradycją już, stały się sezonowe premiery smakowe dań z: gęsiny, jagnięciny, dziczyzny, cielęciny, czy też owoców morza. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego, klimatycznego miejsca. Pobyt tutaj uświetni Państwu zarówno romantyczne otoczenie parku, jak i wytworne wnętrza Pałacu, wraz ze strefą relaksu SPA.

Uroczystości
Rocznice ślubu, jubileusze, chrzciny, zjazdy rodzinne, bankiety
– tylko w Pałacu Romantycznym koło miasta Toruń! Zachęcamy do organizacji uroczystości w specjalnie przygotowanych salach bankietowych oraz ekskluzywnej Pałacowej Restauracji Marconi. Szyk, elegancja, gra świateł oraz doskonała kuchnia i obsługa to gwarancja niezapomnianych spotkań.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel**** Pałac Romantyczny

Pakiet z Teatrem Młodych
Odkryj magiczną atmosferę Pałacu Romantycznego i pozwól się oczarować magią lipcowych wieczorów w otoczeniu urokliwego krajobrazu i historycznej atmosfery. Podczas pobytu będziesz miał okazję uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu Teatru Młodych z Gdańska, a wieczór dopełni zabawa silent disco na świeżym powietrzu. Zrelaksuj się w lipcu w otoczeniu natury w Pałacu Romantycznym w Turznie,
koło Torunia.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

67

SALE KONFERENCYJNE

6

BASENY

1 (zewnętrzny)

KONTAKT

6(1)

Hotel**** Pałac Romantyczny
ul. Toruńska 1, Turzno k. Torunia
87-148 Łysomice

MAPA