Pałac Warlity

Warlity Małe
warlity -4967 kopia
warlity --2 kopia2
warlity -4662 kopia
previous arrow
next arrow

Warlity to pięknie odrestaurowany XIX-wieczny kompleks mieszczący całoroczny pensjonat z dwunastoma pokojami klasy premium. Tutaj naprawdę wypoczniesz.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnie wyposażanych obiektów historycznych Warlity proponują harmonijnie zaplanowane wnętrza przypominające bardziej komfortową rezydencję klubową.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Atrakcje

Twój Relaks
Tylko pomyśl: poranna kawa lub świeżo wyciskany sok w wygodnym fotelu na tarasie, książka z naszej biblioteki, specjalne huśtawki naszego pomysłu w parku lub leżak nad jeziorem, a wieczorem film w kameralnej sali kinowej. A może gra w boule lub badmintona w parku przy pałacu?

Sauna & masaże
Do Twojej dyspozycji jest sauna fińska bezpośrednio w Pałacu oraz pokój do masażu z jedynym w Polsce grawitacyjnym łóżkiem terapeutycznym. Jego platforma zabiegowa ma możliwość obrotu o 360 stopni oraz wibracji w pionie. Możemy także zaaranżować masaże w plenerze w parku.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kuchnia

Pachnąca świeżością, ciesząca kolorami natury, smakowita porami roku.

Wyśmienite wieczorne posiłki
Doskonała, 4-daniowa kolacja w cenie pobytu pakietowego. Możliwość dodatkowego zamówienia dań z krótkiej, sezonowej karty Szefa Kuchni.

Regionalne produkty
Wykorzystujemy ekologiczne owoce i warzywa dostarczane przez lokalnych producentów.

Własny chleb i wędliny
Wyjątkowy piec plenerowy: pieczemy własny chleb, proponujemy doskonałe, wędzone wędliny i ryby.

Kolacje w plenerze
Weekendowe spotkania przy ognisku w parku lub przy piecu plenerowym. Wspaniała atmosfera i relaks.

WIĘCEJ INFORMACJI

Przyjęcia

Wynajmij Warlity
Ze względu na kameralność obiektu rekomendujemy wynajęcie go na wyłączność. Praca nad ważnymi projektami, negocjacje biznesowe czy szkolenia wyższego poziomu managerskiego wymagają szczególnej dbałości o miejsce ich zawierania. Warlity gwarantują pełną poufność, swobodę i nieformalność prowadzonych rozmów i dyskusji.

Przyjęcia i bankiety
Zapraszamy do świętowania u nas swoich wyjątkowych okazji rodzinnych oraz spotkań przyjacielskich. Niezależnie od ilości miejsc noclegowych możemy zorganizować uroczyste przyjęcie do 50 osób w restauracji, pawilonie nad jeziorem lub w plenerze.

Ślub w plenerze
Nietypowe zaręczyny czy mały, kameralny ślub w plenerze – to okazje które powinny zostać zapamiętane na całe życie – dlatego każde takie zapytanie zasługuje na indywidualnie przygotowaną ofertę, która zostanie wysłana tylko zainteresowanym osobom.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Pałac Warlity

Romantyczny pobyt na Mazurach
Romantyczny weekend musi posiadać specjalną oprawę. A czy może być lepsza sceneria dla dwojga niż piękne, kameralne i pełne intymności wnętrza pałacowe? Pałac Warlity to bez wątpienia idealne miejsce również do… zaręczyn! Spacer w urokliwym parku nad jeziorem, romantyczna kolacja przy świecach, prywatny seans w saunie czy w pałacowym kinie, relaksacyjny masaż,
a rano śniadanie do pokoju.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

12

KONTAKT

palac-warlity-logo

Pałac Warlity
Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

e-mail: info@warlity.pl

MAPA