Pinia Hotel & Resort

Szpindlerowy Młyn
Czechy
2012-01-spindl-1-2012-exterier-011
cpi-hotel-spindleruv-mlyn-17-midsize
cpi-hotel-spindleruv-mlyn-11-midsize
previous arrow
next arrow

Podczas swojego pobytu w Pinia Hotel & Resort znajdziesz się na samej granicy Karkonoskiego Parku Narodowego i niedaleko od Zapory Łabskiej. Miejsce to będzie doskonałym zapleczem w okresie zimowym oraz podczas letniej aktywności sportowej.

 

Jeżeli planujesz wyjazd z całą rodziną, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. W naszym hotelu zaopiekujemy się Twoimi dziećmi, a Ty możesz odpocząć. Dzieci będą miały do dyspozycji zewnętrzny plac zabaw oraz pokój zabaw. Przygotowaliśmy dla nich program animacyjny, a w czytelni będą mogły odpocząć i przywitać się z naszą hotelową maskotką. Mogą również korzystać z basenu krytego bezpośrednio w hotelu.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Basen i jacuzzi

Pozwól, że zgadniemy. Potrzebujesz bąbelków, dużo bąbelków. Weź strój do kąpieli i połóż się w jacuzzi. Twoje dzieci będą w tym czasie bawić się w basenie, a Ty możesz je bez problemu obserwować. W lecie po odświeżającej kąpieli możesz położyć się na leżaku pod szklaną ścianą i delektować się górskim słońcem. Widok na głębokie karkonoskie lasy sprawi, że zapomnisz o całym świecie.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Specjalnie dla dzieci

Aby zabawić najmłodszych, czasami naprawdę trzeba się natrudzić. Człowiek darzy ich miłością, ale czasami chce również trochę odpocząć. My damy sobie radę nawet z tymi najbardziej wymagającymi. Ponadto w hotelu z pewnością poznają nowych kolegów i koleżanki. A Ty w tym czasie możesz w spokoju skorzystać z naszego lobby baru, zamknąć oczy i odpoczywać.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Stoki

Szpindlerowy Młyn jest słusznie najczęściej odwiedzanym kurortem zimowym w Czechach. Czeka tutaj na Ciebie 27 km sztruksu na 47 hektarach. Na sam szczyt możesz dostać się 18 orczykami lub wyciągami. Wiatr we włosach poczujesz na 6 niebieskich, 13 czerwonych i 3 czarnych trasach zjazdowych. Pomiędzy poszczególnymi ośrodkami możesz przejeżdżać darmowym skibusem. Wisienką na torcie jest możliwość nocnej jazdy na nartach w ośrodku Hromovka.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu

Nie musisz już desperacko szukać miejsca, w którym można wypożyczyć sprzęt, czy też zastanawiać się, w jaki sposób zmieścisz wszystko w samochodzie i kto będzie Cię uczył jazdy na stoku. Spakuj się spokojnie, przyjedź do naszego hotelu, a resztę rozwiążemy za Ciebie na miejscu. Bezpośrednio w budynku hotelu znajduje się wypożyczalnia nart i snowboardu. Możesz również u nas zamówić swoją pierwszą lekcję z instruktorem, na który masz 10% zniżki przy rezerwacji online z kodem PINIA10. I po problemie.

WIĘCEJ INFORMACJI

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

191 pokoi

BASENY

1

KONTAKT

316685288_573159938149874_4621854639436134275_n

Pinia Hotel & Resort
Labská 111, Špindlerův Mlýn
543 51 Republika Czeska

MAPA