Rodzinna Majówka w Siodle

Hotel Pałac Alexandrinum****
32581650_1571187959674930_3265944422377848832_n

Hotel Pałac Alexandrinum****

Z dala od miejskiego szumu, w przepięknym parku usytuowany jest Pałac Alexandrinum – elegancki hotel 4-gwiazdkowy zlokalizowany zaledwie 13 kilometrów od Warszawy.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Rodzinna Majówka w Siodle

Majówka w siodle to propozycja dla całych rodzin.
27.04 – 05.05.2019 r.

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie. Przyroda budzi się do życia, otacza nas zieleń i śpiew ptaków. Z dala od zgiełku i gwaru dużego miasta odpocznij i ciesz się pierwszymi promieniami słońca w 12-hektarowym zabytkowym parku. Hotel Pałac Alexandrinum**** to wiele możliwości – odpoczynek blisko natury, restauracja na tarasach, aktywności dla dzieci, grillowanie i ognisko przy dźwiękach muzyki na żywo. Poczuj moc natury!

Pakiet obejmuje:
noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach z widokiem na park pełen zieleni
wspólne śniadania i obiadokolacje z muzyką na żywo
Ognisko przy dźwiękach gitary, wspólna zabawa plenerze z muzyką na żywo
restauracja Tremo na tarasach czyli nowatorska kuchnia, dania przygotowane na oczach Gości, sezonowe produkty, ogródek ze świeżymi ziołami, świeże powietrze, komfortowe meble ogrodowe czyli sielski klimat
jazda konna po rozległych terenach zielonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, zarówno dla poczatkujących i zaawansowanych (jedna godzina jazdy na pakiet dwudniowy)
spotkania przy kawie i herbacie w klubie nad stajnią
animacje dla dzieci *
voucher o wartości 50 zł na zabiegi i masaże w SPA Alexandrinum **

* w wybrane dni, ** dotyczy oferty standardowej

Cudowna przygoda z końmi i regeneracja w luksusowym SPA
Mamy bogate doświadczenie w organizacji zajęć w stajni, znamy potrzeby zarówno młodych, jak i doświadczonych Gości. Oferujemy naukę jazdy od podstaw (na lonży), a także doskonalenie już nabytych umiejętności. Ze względu na wspaniałe położenie naszego hotelu w pięknej okolicy, zapewniamy również możliwość wyjazdu w teren. Wszystkie jazdy oraz zajęcia z zakresu pielęgnacji koni prowadzą doświadczeni i posiadający uprawnienia instruktorzy. A na rodziców czekają zabiegi w luksusowym SPA Alexandrinum!

W ramach pobytu również:
nielimitowany dostęp do strefy Aqua – basen, sauna sucha, jacuzzi
strefa relaksu (bilard, piłkarzyki)
komnata Zabaw dla dzieci
kącik gier planszowych
rowery do 4h
kijki nordic walking

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU