Rodzinne ferie w Five Seasons

Five Seasons
RrKlxHV1Au4fsfji

Five Seasons

Five Seasons to butikowy aparthotel, który powstał z myślą o niczym nieskrępowanym relaksie w kameralnej atmosferze i… wyjątkowej ciszy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do gości dorosłych, którzy cenią sobie prawdziwy wypoczynek.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Rodzinne ferie w Five Seasons - dziecko do lat 12 GRATIS

Pakiet obejmuje:
Noclegi w komfortowym, przestronnym apartamencie o wybranym standardzie
Jedno dziecko do 12 lat GRATIS
Pyszne i zdrowe śniadania z napojami w formie bufetu
Wstęp na basen w 5* hotelu Platinum Mountain Hotel & SPA bądź do aquaparku w Blue Mountain Resort
Voucher z 20% rabatem na zabiegi* SPA w Amari Holistic SPA
Nielimitowany dostęp do WiFi

Recepcja dla wszystkich obiektów Five Seasons (One, Two, Three) znajduje się w obiekcie Five Seasons Two przy ul. Kilińskiego 10C.

Amari Holistic SPA
Amari Holistic SPA to miejsce spokoju i relaksu, gdzie zadbamy o ciało i duszę przenosząc naszych Gości do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku. W naszych gabinetach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Wellness
Podczas wypoczynku w Five Seasons nasi Goście mogą relaksować się kompleksie basenowym w Platinum Mountain Hotel & SPA trzy ogrzewane baseny wewnętrzne – do dyspozycji Gości jest basen rekreacyjny i do pływania, saunarium, a dzieci zapraszamy do zabawy w bezpiecznym brodziku z wodnymi atrakcjami i ozonowaną wodą, która nie szczypie w oczy.
W Blue Mountain Resort w skład kompleksu zewnętrznego wchodzi duży podgrzewany basen, rodzinna zjeżdżalnia wodna, kaskada, podgrzewany basen dla dzieci oraz zewnętrzne wanny jacuzzi. Część wewnętrzna składa się z: dużego basenu z multimedialną zjeżdżalnią, sztucznej rzeki i gejzerów. Dla dzieci jest basen o dwóch głębokościach, ze zjeżdżalnią, jeżykami i grzybkiem.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU