Romantycznie w Private SPA

Złota Łania Wiartel Resort & SPA
8bMYop6YLRCHvQfN

Złota Łania Wiartel Resort & SPA

Jeśli uciekać od codzienności to tylko w ramiona matki natury. Właśnie dla spotkań z naturą zdecydowaliśmy się stworzyć na tym terenie miejsce, w którym odnaleźć można spokój, które sprzyja rozwojowi osobistemu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Romantycznie w Private SPA - pakiet VIP

Pakiet Romantycznie w Private SPA to wyjątkowe, pełne bliskości i prywatności chwile we dwoje. To ekskluzywna oferta dla ograniczonego grona Gości VIP, w której dajemy możliwość korzystania z eleganckich przestrzeni resortu na wyłączność.
Doświadczenie w planowaniu najbardziej romantycznych pobytów, pozwala nam komponować najpiękniejsze pakiety dla par. To gotowy pomysł na wyjazd we dwoje. Oczekujące w luksusowym pokoju wino, masaż dla dwojga, romantyczna kolacja przy świecach, seans w saunie i kąpiel w jacuzzi, a całość zwieńcza ekskluzywne śniadanie do łóżka.
Starannie dobrane w ramach pakietu usługi realizowane są w specjalnie wyznaczonych strefach VIP. Dedykowane vip rooms w strefie SPA pozwalają na swobodę i odprężenie, zapewniając przy tym pełną dyskrecję.

W pakiecie:
Pobyt min. 2 noce
Nocleg w komfortowych pokojach lub domkach w zależności od wybranej opcji zakwaterowania,
Możliwość oznaczenia pokoju/domku flagą VIP,
Wstawka w pokoju w postaci butelki czerwonego wina,
Ekskluzywne śniadanie serwowane (niezależnie od obłożenia hotelu) z kieliszkiem wina musującego w specjalnie wyznaczonej strefie VIP lub do pokoju,
Romantyczna kolacja przy świecach z kieliszkiem pobudzającego zmysły aromatycznego wina, w specjalnie wyznaczonej strefie VIP z widokiem na jezioro,
Rosarium SPA – strefa na wyłączność. Seans w saunie różanej, kąpiel w jacuzzi, aromatyczna herbata, woda, owoce, 1,5h. (Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania przystawek oraz napoi do wyboru z karty menu restauracji).
Masaż dla dwojga – „Kojący Szum Drzew” - Relaksacyjny autorski masaż naszych terapeutów wykonywany na ciepłym aromatycznym oleju, 85min.
Nieograniczony dostęp do strefy Wellness (niecka basenowa z przeciwprądem oraz hydromasażem, sauna fińska, łaźnia parowa, grota solna z tężnią, strefa wypoczynku),
Bezpłatny parking z możliwością rezerwacji miejsca,
Wifi.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU