Romantycznie

Hotel & SPA Czarny Groń
Czarny Groń

Hotel & SPA Czarny Groń

Ciesz się naturalnym pięknem Beskidu Małego wypoczywając w luksusowym, 4-gwiazdkowym Hotelu & Spa w górach.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Romantycznie

Czas spędzony razem to bezcenne i niezwykłe chwile – wspólna poranna kawa na tarasie, spacer górską urokliwą doliną, specjalny seans w SPA czy kolacja przy świecach - spędź ten czas w sercu Beskidu Małego.

Romantyczne chwile we dwoje zbliżają i wzmacniają związek, pozwalają oderwać się od codzienności. Wspólne spędzanie czasu, a szczególnie ceremoniał SPA zawarty w pakiecie to wyjątkowa oferta dla par, które pragnął pogłębić więź i doświadczyć nowych uczuć.
Niezapomniany weekend dla pary bliskich sobie osób – pakiet romantyczny to idealny pomysł na niespodziankę dla partnera lub partnerki, albo bardzo elegancki prezent dla nowożeńców.
Długość pobytu – 2 doby (możliwość przedłużenia)

CENA OBEJMUJE:
NOCLEG dla dwojga w pokoju w Hotel & SPA **** z świecami, świeżymi kwiatami, winem musującym i słodkościami w dniu przyjazdu
ŚNIADANIE w restauracji 4 Pory Roku
ROMANTYCZNE OBIADOKOLACJE PRZY ŚWIECACH 3-daniowe menu z lampką wina w restauracji hotelu
ZMYSŁOWY RYTUAŁ W SPA DLA DWOJGA* - Rozpoczyna masaż relaksacyjny całego ciała. Po nim zapraszamy Państwa do kabiny Salve In Terra® z przygotowaną przez nas odżywczą maską. Tu zostają Państwo sami. Centralnym punktem kabiny jest składające się z dwóch połówek łóżko, na którym kładą się Państwo z nałożoną przez siebie nawzajem maską. Pomieszczenie wypełnia się parą wodną, przez którą delikatnie przebijają się kolorowe światła. W tle gra wyciszająca muzyka w rytm której łóżko porusza się przybliżając Państwa do siebie, co tworzy wyjątkową atmosferę. Temperatura i para panująca w pomieszczeniu przyspieszają wchłanianie maski, a seans wieńczy „tropikalny deszcz”.
WSTĘP DO STREFY BASENOWEJ Z SAUNAMI (sucha, mokra i ziołowa)
PARKING
Bezprzewodowy internet Wi-Fi

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU