ROMANTYCZNY PAKIET

Hotel Pałac Śmiłowice
pexels-photo-207962

Hotel Pałac Śmiłowice

Pałac Śmiłowice posiada 48 miejsc noclegowych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. 13 pokoi mieści się w budynku głównym Pałacu, a pozostałe 7 mieści się w Kordegardzie. W budynku Kordegardy znajdują się komfortowe pokoje do wynajęcia.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

ROMANTYCZNY PAKIET

Marzysz, aby spędzić kilka niesamowitych chwil z ukochaną osobą tylko we dwoje w czarującym miejscu? A może pragniesz, aby Wasze zaręczyny były idealne i romantyczne, oraz aby utkwiły Wam w pamięci, jako jedna z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Malowniczo usytuowany zabytkowy Pałac w Śmiłowicach to idealne miejsce na romantyczne, kameralne wręcz magiczne i niezapomniane spotkanie tylko we dwoje. Specjalnie dla zakochanych par przygotowaliśmy „Romantyczny Pakiet” Pobyt w Apartamencie Marzenie udekorowanym w setkę świec i płatki róż, z przygotowaną gorąca i aromatyczną kąpielą w dwuosobowym Jacuzzi, które znajduje się w pokoju.

Romantyczna kolacja w ustronnym i zacisznym miejscu z butelka wina. ( W skład kolacji wchodzi: przystawka, zupa, danie główne, napoje, butelka wina). Deser serwowany do pokoju wraz z butelka szampana gdzie czeka już na Państwa aromatyczna kąpiel.

W CENĘ WLICZONE:
* Dostęp do Pałacowego SPA oraz innych Pałacowych atrakcji
* Istnieje możliwość zamówienie na życzenie bukietu kwiatów (za dodatkową opłatą).

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU