Royal Hotel & Spa

Białystok
[revolution_slider slider=”[rev_slider alias="royal-hotel"]” _made_with_builder=”true”][/revolution_slider]

Na pięknym wschodzie, w stolicy Podlasia, w Białymstoku mieści się Hotel Royal & SPA ****. To nie tylko czterogwiazdkowy hotel, ale miejsce w którym nasz Gość poczuje się jak ktoś wyjątkowy.

 

Hotel Royal mieści się na Rynku Kościuszki – w miejscu tętniącym życiem przez cały rok. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Ratusz, Pałac Branickich, piękny park oraz wiele zabytków. W jednym miejscu nasi Goście znajdą luksusowy hotel, salę konferencyjną, wyśmienitą restaurację, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz wyjątkową atmosferę.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Dr Irena Eris Beauty Partner

Pierwszy w regionie Salon Dr Irena Eris Beauty Partner to osiem luksusowo wyposażonych gabinetów, zapewniających profesjonalną pielęgnację kosmetyczną i pełną opiekę dermatologiczną. Rozwiążemy problemy każdej cery, zadbamy o całe ciało.

Konferencje

Zorganizujemy dla Twojej firmy zarówno konferencję w 70-osobowej sali konferencyjnej, połączone z przerwą kawową, kameralne spotkanie biznesowe przy wyśmienitych daniach w Restauracji Monte Carlo lub spotkanie w Browarze Stary Rynek.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Monte Carlo
W restauracji skosztujecie dań przygotowanych z produktów pochodzących prosto z gospodarstw rolnych np. sery korycińskie czy narwiańskie ogórki oraz kapusta kiszona. W karcie znajdą się zarówno pielimieni z sosem maślanym ze szczypiorkiem czy królik w sosie marchwiowo waniliowym, ale również gicz jagnięca czy pierogi z dzika i wiele innych specjałów.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Browar

Nowoczesna warzelnia Stary Rynek to znajdujący się w samym centrum Białegostoku browar restauracyjny. Jego sercem jest nowoczesna warzelnia o wybiciu 10 hektolitrów oraz 15 tanków fermentacyjno-leżakowych również o pojemności 10 hl. Filozofią naszego browaru jest łączenie tradycję z nowoczesnością. Interpretujemy historyczne style piwa, często o kilkusetletniej tradycji w nowy sposób, używając do tego specjalnych słodów, zarówno tradycyjnych jak i nowofalowych odmian chmielu, a także specjalnych drożdży. W Starym Rynku tworzymy unikalne piwa o wyjątkowym smaku.

WIĘCEJ INFORMACJI O BROWARZE

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

42

SALE KONFERENCYJNE

1

KONTAKT

Royal Hotel & SPA****
Rynek Kościuszki 11, 15-001 Białystok

MAPA