ROYAL PALACE *****

Turčianske Teplice
Turczańskie Teplice
_0F11308
7H9A0826_70
19 1
previous arrow
next arrow

Hotel Royal Palace***** to nowo zmodernizowany 5-gwiazdkowy hotel najwyższej kategorii. Hotel został urządzony w stylu Art Deco i stanowi jeden z najbardziej luksusowych obiektów hotelowych w Słowacji. Jest wiele miejsc, w których możesz czuć się dobrze, ale tylko w Hotelu Royal Palace***** poczujesz się „królewski”. Zapraszamy do świata pełnego luksusu, elegancji i atmosfery minionych wieków.

 

W skład hotelu Royal Palace***** wchodzi nowy Royal Bath – Łaźnia Królewska, gdzie można skorzystać ze Złotej kąpieli z własnym źródłem leczniczym - perłą wśród źródeł termalnych Turczańskich Cieplic. Największym bogactwem naturalnym Turczańskich Cieplic są lecznicze źródła mineralne i wody termalne, których temperatura waha się od 38 do 46 °C. Hotel posiada ekskluzywną restaurację Sissi z kuchnią królewską, INCARE - Instytut Rehabilitacji Kardiologicznej z najnowocześniejszym wyposażeniem.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA Aquapark

Jedyny w Słowacji aquapark z wodą leczniczą
Zawdzięcza to turczańskiej wodzie mineralnej, będącej nie tylko wodą termalną (ze źródeł o temperaturze 44°C - 46°C), lecz także wodą leczniczą dzięki zawartości substancji mineralnych do 1.520 mg/l. Odznacza się zdecydowanymi własnościami leczniczymi, dotyczącymi głównie narządów ruchu i układu moczowego. Dwa baseny („Ludowy” i „Czerwone kąpielisko”) usytuowano bezpośrednio na źródłach mineralnych.

Otwarty przez cały rok kompleks Spa & Aquapark składa się z dwóch części
SPA z leczniczą wodą termalną mineralną o temperaturze do 38°C, w którym znajdują się:
- LUDOWE kąpielisko rehabilitacyjne z biczami wodnymi i dyszami do masażu
- WHIRLPOOL jacuzzi dla 8 osób.
- WITALNY ŚWIAT
AQUAPARK z wodą termalną o temperaturze do 33°C, w którym usytuowano:
- Basen PŁYWACKI 25 m - zewnętrzny basen z biczami wodnymi i dyszami do masażu
- Basen ATRAKCYJNY - zewnętrzny basen z leżakami do masażu wodnego, dziką rzeką i biczami wodnymi
- ZJEŻDŻALNIE "KAMIKADZE" (47 m) i "ATRAKCYJNY MOVIE" (97 m) – całoroczne kręte zjeżdżalnie z efektami dźwiękowymi, świetlnymi i wideo obrazami
- świetlnymi i dyszami do masażu
W sezonie letnim:
- WIELKA ZJEŻDŻALNIA PROSTA
- BASEN DZIECIĘCY ze zjeżdżalnią i boiskiem dziecięcym
- BAR NA WYSPIE
- MINIGOLF

WIĘCEJ INFORMACJI

Łaźnia Królewska

Łaźnia Królewska to część SPA hotelu Royal Palace *****, która oferuje unikalny rodzaj profilaktycznej opieki zdrowotnej, łączącej kompleksowe usługi medyczne i uzdrawiające siły natury. Podstawowym filarem świadczenia opieki uzdrowiskowej jest termalna woda mineralna.

WIĘCEJ INFORMACJI

Instytut Rehabilitacji Kardiologicznej

Królewską opiekę nad zdrowiem zapewnią nalepsi specjaliści z INCARE - Instytutu Rehabilitacji Kardiologicznej - który znajduje się bezpośrednio w hotelu Royal Palace *****. Ta nowoczesna placówka medyczna jest jedyną tego rodzaju na Słowacji i skupia się przede wszystkim na poprawie jakości życia gości z chorobami serca i układu krążenia.
Hotel oferuje gościom:
- diagnostykę i profilaktykę
- najnowocześniejszy sprzęt porównywalny z uniwersytetami i placówkami klinicznymi za granicą
- ukierunkowaną opiekę rehabilitacyjną
- indywidualnie zoptymalizowaną fizjoterapię

WIĘCEJ INFORMACJI

Eventy

Ślub, uroczystości lub imprezy firmowe
Hotel Royal Palace ***** oferuje kompleksowe usługi, wyjątkowe doznania kulinarne, bogate doświadczenie w przygotowywaniu programu kulturalnego, atrakcje dla dorosłych i dzieci, relaks na najwyższym poziomie i wiele więcej.

Kursalón
Sala rozrywkowa Kursalón z własnym podium dysponuje 130 miejscami i jest sercem życia kulturalnego oraz społecznego hotelu ROYAL PALACE *****. Wysokie sufity, jasne przestrzenie i zabytkowe meble w stylu Art Deco w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem technicznym i najlepszą obsługą sprawią, że wydarzenie firmowe, konferencja, spotkanie lub prywatne uroczystości będą wyjątkowe i absolutnie doskonałe.

Salón Elizabeth
Na mniejsze spotkania biznesowe hotel ROYAL PALACE***** oferuje salon Elisabeth dla 8 osób. Salon połączony jest z sąsiednim apartamentem typu superior Elisabeth co zapewnia doskonały luksus i dyskrecję. Podczas negocjacji do Państwa dyspozycji jest przestronny letni taras z meblami ogrodowymi.

Club Sissi
W Clubie Sissi, tuż obok restauracji, można delektować się ulubionym winem lub kieliszkiem whisky, koniaku lub wysokiej jakości rumu. W spokojnej atmosferze, sam lub w gronie przyjaciół, z dobrą książką lub grą w szachy... Klub obejmuje oddzielną część dla palących z ekskluzywną ofertą cygar i sklepu z winami.

Sala Królewska
System mniejszych parkietów w środku terenów zielonych tworzy niekonwencjonalną salę taneczną na świeżym powietrzu, która zaprasza na przyjemne letnie wieczory z urzekającą muzyką. Nasze ekskluzywne wnętrza w hotelowym atrium zmienią Twój bankiet w luksusowe przyjęcie w ogrodzie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Restauracje

Restauracja SISSI
Ekskluzywna restauracja SISSI oferuje tradycyjne przepisy z kuchni królewskiej, a także specjały, które zaskoczą Cię swoją egzotyką. Do królewskiego jedzenia nasz hotelowy sommelier poleci odpowiednie wino z produkcji domowej lub światowej.

Lobby Bar
Spektakularne przestrzenie, wygodne fotele w stylu art deco i wyjątkowa oferta alkoholi wysokoprocentowych, koktajli i dań barowych. Ciesz się ulubionym drinkiem w hotelowym barze w holu do późnych godzin nocnych.

Bar Kolumnada
Życie jest wyrafinowane i słodkie. Bez wątpienia zawiera również filiżankę dobrej jakości kawy, herbaty, gorącej czekolady lub innych słodkich przysmaków. Zapraszamy do Baru Kolumnada z ogrodem zimowym. Znajdziesz tu również niekonwencjonalne domowe desery przygotowane przez naszą hotelową cukiernię.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Hotel ROYAL PALACE***** Słowacja

Królewska Noc Sylwestrowa
Ciesz się ostatnimi dniami 2021 roku w Hotelu Royal Palace ***** Turcianske Teplice i przywitaj rok 2022 stylowo.

Pobyt obejmuje:
Zakwaterowanie w Hotelu Royal Palace *****
Niepełne wyżywienie

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel ROYAL PALACE***** Słowacja

Royal Classic SPECIAL 7 nocy
Czy cierpisz na problemy zdrowotne? Zapraszamy do Hotel ROYAL PALACE***** do odzyskania zdrowia! Zespół doświadczonych specjalistów czeka na Ciebie i zrobi wszystko, aby Ci pomóc.

Pobyt zawiera:
Nocleg, Pełne wyżywienie, Wstępne badanie lekarskie.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Hotel ROYAL PALACE***** Słowacja

Royal Harmony dwie noce:
Królewskie doświadczenie pełne zabiegów leczniczych w spa.

Pobyt obejmuje: zakwaterowanie, obiadokolacje, konsultacje z lekarzem, nieograniczony dostęp do Spa i Aquaparku oraz ziołowej sauny parowej na 30 min., Aquapark 1 godzina w godzinach od 09:00 do 10:00. (w sezonie letnim od 1.7 do 31.8. od 08:00 - 09:00).

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

40

SALE KONFERENCYJNE

6

BASENY

Hotel - 1, Aquapark - 7

KONTAKT

27072613_1554731191282388_5191681453086985699_n

Hotel ROYAL PALACE*****
Slovenské liečebné kúpele
Turčianske Teplice, a.s. SNP 519
039 12 Turčianske Teplice

MAPA