Saltic Resort & SPA

Grzybowo
16971438075166_salticgrzybowo54
17030173733343_salticgrzybowowinter30
17030167557739_salticgrzybowowinter53
previous arrow
next arrow

Zakochaj się w nowym hotelu na skraju sosnowego lasu.
Usłysz kojący szum fal Hotelu w Grzybowie nad morzem blisko Kołobrzegu!
Spróbuj lokalnych smaków opartych na najlepszych regionalnych produktach, zrelaksuj się w spa, poczuj magię naturalnych kosmetyków, pomóż nam dbać o środowisko lub zadbaj o kondycję na zajęciach yogi...

 

Hotel Saltic Resort & Spa to nowoczesny obiekt zlokalizowany w Grzybowie k. Kołobrzegu, na skraju sosnowego lasu, 3 minuty spacerem od jednej z najpiękniejszych, naturalnych polskich plaż. To doskonały wybór dla osób, które kochają polskie morze i chcą zdecydować się na hotel w Kołobrzegu lub pobliskiej lokalizacji. Zaciszne Grzybowo jest świetnym wyborem - hotel blisko morza pozwala na komfortowy wypoczynek w pięknej okolicy wszystkim miłośnikom natury.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA & Wellness

Nasze centrum SPA w Hotelu w Grzybowie wyposażone jest w nowoczesne gabinety, w których doświadczony personel odkrywa przed Gośćmi świat ekologicznej kosmetologii. Spośród doskonałych zabiegów każdy wybierze taki, który zapewni głęboki relaks i oszałamiające efekty.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Restauracja Natura

Restauracja Natura bazuje wyłącznie na regionalnych, nieprzetworzonych produktach od lokalnych dostawców. Sami pieczemy chleb, wędzimy ryby i mięso, robimy przetwory oraz sezonujemy wołowinę. Nasze sezonowe, krótkie, menu idealnie odzwierciedla ideę Slow Food. Znajdują się w nim również pozycje dietetyczne, wegańskie, a także wykluczające gluten i laktozę.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Saltic Resort & SPA

Aktywna Wielkanoc nad Morzem

Spędź WIELKANOC z najbliższymi w aktywnym stylu i kolekcjonuj niezapomniane rodzinne chwile! Wspólne malowanie pisanek, uroczyste śniadanie wielkanocne, święcenie potraw, bitwa wodna w lany poniedziałek, rodzinne zawody z nagrodami, warsztaty kulinarne, zajęcia sportowe, całodzienny program animacji dla najmłodszych i wiele więcej! Minimum pobytu 3 noclegi.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

165

BASENY

1 basen wewnętrzny, 1 basen zewnętrzny

KONTAKT

saltic

Saltic Resort & SPA
ul. Nadmorska 36 C
78-132 Grzybowo

MAPA