Seven Hotel****

Bytom
651A9906
651A2761
1622124687234
previous arrow
next arrow

Seven Hotel**** - to wysokiej klasy obiekt hotelowy, dysponujący przestronnymi i komfortowymi pokojami oraz salami konferencyjnymi. Budynek usytuowany jest w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, w bliskiej odległości od Centrum miasta (10 min do rynku) i zjazdu z autostrady A1, łączącej Gliwice, Zabrze i Katowice. Seven Hotel- to miejsce spotkań biznesowych i rodzinnych.

 

Niespotykaną atrakcją hotelu w sezonie letnim, jest z pewnością unikalna restauracja, znajdująca się na dachu IV piętra obiektu, za której sprawą, podziwiać można zarówno uroki miasta, jak i jego okolic. Tu również, skosztować można najlepszych specjałów kulinarnych autorstwa naszego Szefa kuchni.
Obiekt dysponuje strefą SPA, salonem fryzjerskim oraz ściśle współpracuje z renomowanym Centrum Stomatologicznym Dawiec. Jako, prawdopodobnie jedyny tego typu hotel w Polsce, w swojej dyspozycji posiada także ultralekki samolot, który zapewnia możliwość przelotu nad Śląskiem oraz Beskidem, dzięki czemu podziwiać można góry z lotu ptaka.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Samolot Bristell

Biznes

Do dyspozycji gości hotel oddaje 4 sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny dla zapewnia najwyższej jakości szkoleń oraz spotkań. Kameralność oraz wystrój sal idealnie przystosowany jest również pod organizację wszelakich imprez okolicznościowych. To jedne z najlepszych sal konferencyjnych na Śląsku, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Autorskie Menu
SZEFA KUCHNI
RADOSŁAWA KARCZEWSKIEGO

Z myślą o Państwu, nasz Szef kuchni wraz ze swoim zespołem, przygotował autorskie menu, oddające charakter kuchni tradycyjnej, europejskiej i japońskiej.
Każde danie, tworzone jest z pasji do gotowania, a dobierane do niego produkty pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i charakteryzują się zarówno świeżością, jak i wysoką jakością. Zadowolenie naszych Gości jest zawsze dla nas priorytetem. Spotkajmy się zatem w restauracji Seven Hotelu. Zapraszamy serdecznie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Seven Hotel****

Pakiet Dla Zakochanych

Seven Hotel przygotował wyjątkową, pełną miłości ofertę:
nocleg w pokoju typu Delux, butelka wina Seven Hotel Pauz, romantyczna kolacja przy świecach, bukiet kwiatów, dostęp do strefy SPA (1godz)+ lampka szampana, bilard (1 godz.), śniadanie serwowane do pokoju, bezpłatny parking

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

37

SALE KONFERENCYJNE

4

KONTAKT

indeks

Seven Hotel****
41-902 Bytom
ul. Feliksa Musialika 7

MAPA