Słoneczny Zdrój

Hotel Medical Spa&Wellness
Busko Zdrój
Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness (16)
original
272267044_6913402098731985_2373951960048341220_n
previous arrow
next arrow

Designerski i nowoczesny - urzeka elegancją oraz wysokim standardem oferowanych usług. Doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki są gwarancją zadowolenia każdego z Gości.

 

Hotel oferuje 120 nowoczesnych i funkcjonalnych pokoi 1 i 2-osobowych (w tym 4 apartamenty), wyposażonych w mini-bar, sejf, TV satelitarną, klimatyzację oraz Internet. Do Państwa wyboru pozostawiamy pokoje z łazienką wyposażoną w wannę lub kabinę prysznicową. Do dyspozycji znajdują się również pokoje z balkonem oraz widokiem na ogród i okolicę.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Zakład Rehabilitacji Leczniczej

W Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej pracują doświadczeni specjaliści (lekarze, fizjoterapeuci, masażyści), zajmujący się następującymi dziedzinami lecznictwa: balneologia, fizykoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, termoterapia, światłoterapia i masaże. Zabiegi wykonywane są w 44 specjalistycznych gabinetach, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Ponadto rehabilitacja w Busku-Zdroju opiera sie na zabiegach balneologicznych, zwłaszcza kąpielach siarczkowych wyróżniających miasto na uzdrowiskowej mapie Europy. Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness jest także jedynym w Polsce certyfikowanym centrum BMS - Biomechanicznej Stymulacji Mięśni.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Spa & Wellness

Idealnym dopełnieniem dnia jest relaks w Vitality Medical Spa&Wellness. Na tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zabiegów luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała, czekają markowe kosmetyki Sothys i Skeyndor. W SPA zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego i oddając się błogiej relaksacji. Przygotowaliśmy 7 profesjonalnych gabinetów oferujących zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże pielęgnacyjne oraz ceremonie wellness.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Hotel oferuje 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne: Buska, Stopnica i Wiślica. Dla Klientów poszukujących innych, niestandardowych rozwiązań o charakterze mniej formalnym proponujemy pomieszczenia Klubu Kalejdoskop jak również Chatę "Belonówka". Dzięki rozbudowanemu i różnorodnemu zapleczu konferencyjnemu, a także najwyższym standardom obsługi, z powodzeniem zrealizujemy dla naszego Klienta najbardziej wyszukane pomysły i przedsięwzięcia.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Gastronomia

Restauracja Ponidzie i Oranżeria
Elementem dopełniającym atmosferę każdego miejsca i sercem każdego domu jest kuchnia. Dlatego Goście odwiedzający nasz hotel goszczeni są wykwintną kuchnią europejską, polską oraz lokalnymi specjałami. Również jeżeli będą Państwo tylko przejazdem w Busku-Zdroju, zapraszamy na wyśmienity lunch lub kolację. Życzymy smacznego!

Bar Kalejdoskop
Bar Kalejdoskop to połączenie klubowej atmosfery z doskonale dobraną ofertą kaw, herbat, drinków i cocktaili z różnych części świata. Słodkości z hotelowej cukierni skojarzone z doskonale przyrządzoną kawą sprawią, że wizyta w barze zamieni sią w prawdziwą ucztę dla podniebienia. Razem z barem udostępniamy trzy strefy o indywidualnie zaaranżowanym wystroju – Venus, Mars i Winiarnię. Uzupełnieniem relaksu w hotelowym barze jest gra w kręgle.

Chata Belonówka
Usytuowana w ogrodzie hotelowym Chata Belonówka doskonale sprawdza się do organizacji spotkań plenerowych, biesiad, warsztatów, eventów i wieczorków tematycznych. To także idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych, wesel, chrzcin, komunii. Wybór jej zastosowania należy do Państwa!

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness

Weekend w SPA Czyni Cuda

Weekend w SPA Czyni Cuda to propozycja dla osób przemęczonych i zapracowanych, które w atmosferze relaksu chciałyby zregenerować ciało i duszę. Im właśnie dedykujemy nasz specjalny pakiet, składając jednocześnie obietnicę pełnego odpoczynku.
Podaruj sobie i bliskiej osobie weekend zdrowotnych cudów!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

120 pokoi

SALE KONFERENCYJNE

3

BASENY

1

KONTAKT

sloneczny

Słoneczny Zdrój
Hotel Medical Spa&Wellness
Ul. Bohaterów Warszawy 115
28-100 Busko Zdrój

www.slonecznyzdroj.pl

MAPA