Ferie dziecinnie proste

Platinum Mountain Hotel & SPA
platinum os

Platinum Mountain Hotel & SPA

Platinum Mountain to ekskluzywny Resort w Szklarskiej Porębie, na który składają się luksusowy Hotel oraz 7 komfortowych Apartamentowców w standardzie 4 gwiazdek.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Ferie dziecinnie proste

Zaplanuj z nami zimowe rodzinne #platynowechwile. Planowanie ferii zimowych może być dziecinnie proste. Państwu zapewnimy moc zabawy i atrakcji, komfortowego wypoczynku i radości z zimowego krajobrazu Karkonoszy a my zajmiemy się resztą.

Komfortowe apartamenty rodzinne lub luksusowe wnętrza 5* pokoi hotelowych, wyśmienita kuchnia szefa kuchni z rodzinnymi bufetami. Mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci bogatego programu kreatywnych animacji i zajęć z naszym zespołem animatorów Kids Concierge. Rodzinny resort w górskim otoczeniu natury z kompleksem rodzinnych basenów i saun, salą zabaw i gier, renomowanym SPA pod marką Dr Irena Eris i restauracją a la carte z polską kuchnią regionalną sprawi, że Państwa zimowy wypoczynek wypełnią wyjątkowe #platynowechwile, a Platinum Mountain Hotel & SPA stanie się Waszym Miejscem rodzinnych wyjazdów.

Pakiet obejmuje:
Zakwaterowanie w przestronnych i komfortowych pokojach hotelowych 5* lub w Platinum Apartments
Bufet śniadaniowy, w tym bogaty wybór produktów regionalnych, bezglutenowych, produktów fit i menu dla dzieci
Ciekawy i różnorodny program animacji i kreatywnych warsztatów dla dzieci. Atrakcje przepełnione twórczą zabawą, ruchem, tańcem i niesamowitymi przygodami pod opieką animatorów Kids Concierge. Zajęcia dostosowane są do dzieci w różnym wieku.
Kids Concierge, czyli opieka animatorów nad dziećmi podczas animacji

Program animacji dla dzieci:
Pod opieką naszego zespołu Kids Concierge zapraszamy wszystkie dzieci na ciekawe animacje, które dopasowane są tematycznie do różnych wiekowo grup dzieci.
Zajęcia plastyczne i manualne
Warsztaty taneczne
„Rytmika dla smyka” poranna gimnastyka i zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci z instruktorem
Familijne kino rodzinne z bogatą propozycją filmów i bajek
MINI disco
Zabawa z bańkami i malowanie twarzy, brokatowe tatuaże
Ciekawe gry i zabawy

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU