Świat Saun

Hotel SPA Faltom Gdynia-Rumia
52

Hotel SPA Faltom Gdynia-Rumia

Hotel SPA Faltom znajduje się w miejscowości Rumia, 8 km od centrum Gdyni. Oferuje on zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z minibarem i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Świat Saun

Skorzystaj ze Świata Saun na wyłączność.
1,5 godziny relaksu w saunach i jacuzzi wieloosobowym.
Na powitanie szklanka soku owocowego.
100 zł / osoba / 1 - godziny relaksu.
Minimum 2 osoby

W Świecie Saun:
Infra sauna - Przyjemna temperatura, do 40-60°C, utrzymuje się dzięki specjalnym ceramicznym urządzeniom emitującym promienie podczerwone. Głębokie oczyszczenie skóry z toksyn i redukcja cellulitu to jedne z wielu zalet sauny na podczerwień.
Sauna fińska - Temperatury sięgają w niej nawet 100°C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwa się tego tak bardzo. Doskonale oczyszcza skórę z toksyn, poprawia mikrokrążenie, ma dobroczynny wpływ na odkładanie się wody w organizmie, a tym samym pomaga w walce z cellulitem.
Łaźnia parowa - Optymalna temperatura w pomieszczeniu zabiegowym wynosi od 40 do 45°C. Łaźnia parowa nawilża i oczyszcza skórę. Ma korzystny wpływ na drogi oddechowe i krążenie krwi. Doskonale odpręża i rozluźnia mięśnie, wpływa dobroczynnie na stany zapalne stawów, zapalenia okołostawowe oraz nerwobóle. Łaźnia parowa wskazana jest także w zaburzeniach przemiany materii, szczególnie otyłości.
Jacuzzi wieloosobowe - Hydromasaż z ciepłą wodą przynosi rozluźnienie dla ciała i uwolnienia go od wszelkich napięć, redukuje stres, poprawia krążenie. Kąpiel ta wskazana jest również przy kontuzjach sportowych, bólach pleców i nóg.

Pakiet 3 godzinny Wieczór Panieński dla 5 - 8 osób
Cena pakietu to tylko 1405 zł!

Pakiet obejmuje:
- Świat Sauny na wyłączność - (infra sauna, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi z hydromasażem z kieliszkiem wina musującego)
- 2 patery krojonych owoców
- 1 wino musujące
- Klasyczny masaż całego ciała dla przyszłej Panny Młodej.

Pakiet dla 5-8 osób.

Zapraszamy serdecznie!

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU