Sylwester w górskim SPA

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort
thumb

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort

Powstanie Cottoniny zainspirowane było historią Willi Fabrykanta, pięknego XIX-wiecznego budynku, który był częścią fabryki bawełny. Aktualna nazwa to ukłon
w stronę przeszłości i chęć ocalenia od zapomnienia części lokalnej historii.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Sylwester w górskim SPA

Cottonina zaprasza na pobyt sylwestrowy do Świeradowa-Zdroju. Zadbamy, aby ostatnie dni mijającego roku upłynęły w atmosferze relaksu i szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Sylwestrowy pobyt obejmuje:
4 noclegi w komfortowym pokoju 2-os.
4 śniadania w formie bufetu
3 obiadokolacje w formie bufetu: zupa, danie główne, deser (napoje dodatkowo płatne)
lekki lunch w dniu 31.12.2018

Dodatkowo:
uroczysty bal sylwestrowy z muzyką na żywo*
ostatnie w tym roku ognisko z pochodniami – zachęcamy do spędzenia czasu przy blasku zimowego ogniska, z aromatycznym trunkiem w ręku i pyszną kiełbaską na kiju (grzane wino dodatkowo płatne)
wieczór z muzyką na żywo w Cotton Club zaplanowany w dniu 29.12.2018 r.
animacje dla najmłodszych – nasi animatorzy przygotują specjalny program zajęć dla najmłodszych Gości (według harmonogramu)
rodzinny bilet wstępu na zwiedzanie huty szkła kryształowego "Julia", która od 140 lat zajmuje się produkcją szklanych dzieł sztuki
Free SKI BUS dowożący miłośników białego szaleństwa na stok narciarski (kursuje wg harmonogramu)

* udział w balu sylwestrowym obejmuje: oprawę muzyczną profesjonalnego zespołu, welcome drink, smakowite menu, pakiet napoi i alkoholi (0,5 l wódki czystej dla 2 os., napoje bezalkoholowe, kieliszek wina musującego), udział w konkursach z możliwością wygrania wiosennego pobytu w Cottoninie. Oferta pobytu obejmuje udział w balu sylwestrowym wyłącznie dla pełnopłatnych osób dorosłych. Dzieci zachęcamy do odpłatnego udziału w sylwestrowym Kinder Party.

Kinder Party dla najmłodszych:
Nie tylko dorośli chcą spędzić wyjątkowo sylwestrową noc. Również najmłodsi powinni odpowiednio uczcić tę noc. Będzie to zabawa z tańcem, muzyką i wspaniałymi animacjami, które sprawią, że nasi najmłodsi Goście wkroczą w Nowy Rok w doskonałych nastrojach.
Na zabawę zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 lat, impreza rozpocznie się w dniu 31.12.2018 o godzinie 19:00 i zakończy dopiero w Nowym Roku (01.01.2019) o godzinie 01:00. W programie oprócz zabaw przewidzieliśmy: poczęstunek z Kids Menu (przystawki, dania ciepłe, desery, napoje), wystrzały kolorowych serpentyn i konfetti oraz opiekę profesjonalnych animatorów.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU