Villa Rubinstein

Wisła
DSC_2626
DSC_2464
156
previous arrow
next arrow

VILLA RUBINSTEIN w Wiśle. W tym miejscu spełniane są najbardziej wyszukane pragnienia gości. Swobodna atmosfera, niepowtarzalny klimat, wyśmienite jedzenie, spa i elegancki wystrój wnętrz.

 

Villa Rubinstein jest miejscem dla osób, które szukają intymności, spokoju i obsługi na najwyższym poziomie, a jednocześnie mają ochotę obcować z kulturą i sztuką. Jako jedyny obiekt posiadamy bowiem własnego dyrektora artystycznego, który dba o jakość wystawianych u nas sztuk i występów muzycznych.
Dla naszych gości zapewniamy consierge, dzięki któremu możemy spełnić nawet najbardziej wymyślne pragnienia naszych gości.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Modelka: Eva | Stylizacja: Barbara Piotrowska | Scenariusz i reżyseria: Bartłomiej Piotrowski | Zdjęcia: Michał Deszert

Kultura

Teatr VIS A VIS cyklicznie w Villa Rubinstein. Klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej.

W każdy weekend zapraszamy na koncerty fortepianowe.

WIĘCEJ INFORMACJI TEATRZE VIS A VIS

Restauracja La Passione

Charakter miejsca określa nie tylko jego historia, ale również kuchnia. W restauracji La Passione serwujemy autorskie dania, które zadowolą nawet najbardziej delikatne podniebienia. Te kulinarne dzieła sztuki powstały przez wyrafinowane połączenie smaków, stając się, podobnie jak Villa Rubinstein, punktem styku tradycji z nowoczesnością.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Spa

SPA Villa Rubinstein w Wiśle, to kameralne miejsce nastawione na relaks i wyciszenie.
Oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych, masaży oraz Jacuzzi, Grotę Solną z Wieliczki, Saunę Suchą, Stylowy pokój masażu, Designerską łazienkę z prysznicem schładzającym, Nastrojową muzykę i świece, Dla wymagających dwa TV.
W tej strefie jesteś sama/sam lub tylko we dwoje.

WIĘCEJ INFORMACJI O SPA

Oferty Specjalne

Villa Rubinstein

Relaksujący weekend w górach!
Odwiedź Villę Rubinstein w Wiśle i wypocznij w otoczeniu pięknych gór!
Chcesz zrobić swojej drugiej połówce perfekcyjny prezent? A może po prostu wspólny wypad w góry dla odprężenia? Co otrzymasz wybierając weekend dla dwojga w Villi Rubinstein? Przygotowaliśmy dla Ciebie i bliskiej Ci osoby szereg atrakcji! Dwa noclegi w pokoju De Lux dla dwóch osób, romantyczna kolacja przy świecach i wino dobrane perfekcyjnie do serwowanego menu!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

15 pokoi dwuosobowych de lux, 4 apartamenty

KONTAKT

Villa Rubinstein
Al. Ks. Bursche 46
43-460 Wisła

www.villarubinstein.pl

MAPA