Villa Toscana Boutique

Murzasichle
[revolution_slider slider=”[rev_slider alias="villa-toscana102"]” _made_with_builder=”true”][/revolution_slider]

Villa Toscana Boutique to 9 apartamentów z nutą pięknych włoskich detali. Oferuje przestronne wnętrza z dużymi łóżkami, wannami, widokowymi balkonami.

 

Wielokrotnie nagradzana za oryginalność – Villa Toscana Boutique – położona jest w urokliwej miejscowości Murzasichle, u podnóża Tatr. Z wysokości 1000m rozciąga się jedna z piękniejszych panoram na Tatry. Villa spełnia  potrzeby wypoczynku zarówno latem jak i zimą. Inspiracja do powstania tego obiektu przywędrowała z Toskanii. Villa jest pełna włoskich dodatków, oryginalnych detali i komfortowych rozwiązań.

 

Villa polecana jest przez miłośników spędzania czasu
w romantycznym stylu.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Strefa Dla Zdrowia

Sauna fińska z egzotycznego drewna Abachi, włoskie BIO kosmetyki z dodatkiem oliwy extra virgin, strefa odpoczynku, oraz królewski fotel do masażu. Indywidualne seanse saunowe w atmosferze relaksu i nieskrepowanej intymności. Esencja wypoczynku SLOW, niespiesznej atmosfery, manufaktury własnych wyrobów i bliskości natury.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wypoczynek

W stylu slow w pokojach bez TV, za to z balkonami i widokiem na Tatry. Wieczorne seanse w najprawdziwszym kinie, klubowa czytelnia
z biblioteką pełna bestsellerów i światowych nowości.

WIĘCEJ INFORMACJI

Smaki Toskanii

Z autorskiej kuchni opartej na włoskich inspiracjach. Na śniadanie świeże ekologiczne produkty i smakowita lista włoskich wyrobów.
W południe kawa, specjalnie skomponowana lista win. W porze obiadokolacji codziennie inne menu łączące włoskie przepisy i najlepsze świeże produkty.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Villa Toscana Boutique

Romantyczny Wieczór
PAKIET ZAWIERA:
biologiczne wino włoskie białe lub czerwone w pięknej stylowej butelce
specjalnie skomponowany bukiet kwiatów
świece w nastrojowych lampionach
w apartamentach dedykowanych dla pakietu romantycznego dodatkowo: łóżko przystrojone baldachimem lub oświetlone romantycznymi lampkami

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

9

KONTAKT

toscania1

Villa Toscana Boutique
ul. Budzowa 2a
34-531 Murzasichle
k/ Zakopanego, Polska

MAPA