Wakacje platynowa przygoda

Platinum Mountain Hotel & SPA
Platinum – wakacje

Platinum Mountain Hotel & SPA

Platinum Mountain to ekskluzywny Resort w Szklarskiej Porębie, na który składają się luksusowy Hotel oraz 7 komfortowych Apartamentowców w standardzie 4 gwiazdek.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Wakacje platynowa przygoda - śniadania - 4-14 dni

Planowanie wakacji może być dziecinnie proste. Platinum Mountain Hotel & SPA zadba o nie w każdym szczególe na najwyższym poziomie.
Komfortowe apartamenty rodzinne z niezależnym aneksem kuchennym lub pobyt w 5* pokojach hotelowych. Oferta tylko ze śniadaniem w postaci bufetów szefa kuchni. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym program ciekawych animacji, kreatywnych warsztatów i zabawy pod okiem zespołu animatorów Kids Concierge.
Zielony resort w przepięknym górskim otoczeniu natury z placem zabaw, letnim podgrzewanym basenem letnim, komplesem wewnętrznych rodzinnych basenów i saun, salą zabaw i gier, renomowanym SPA pod marką Dr Irena Eris sprawi, że Państwa wakacje wypełnią tylko #platynowechwile, a Platinum Mountain Hotel & SPA stanie się Waszym Mejscem rodzinnych wyjazdów.
Czas rozpocząć wakacyjną #platynową przygodę! W prezencie od hotelu wyjątkowy wakacyjny zestaw pełen przygód dla każdego małego Gościa.

Pakiet obejmuje:
Zakwaterowanie w pokojach hotelowych 5* lub w rodzinnych apartamentach Platinum Apartments
Bogaty bufet śniadaniowy z ofertą produktów regionalnych, bezglutenowych, fit oraz menu dla najmłodszych
Bogaty program animacji i kreatywnych warsztatów dla dzieci. Atrakcje przepełnione twórczą zabawą, ruchem, tańcem i niesamowitymi przygodami pod opieką animatorów Kids Concierge
Kids Concierge, czyli opieka animatorów nad dziećmi podczas animacji
Spotkania z bajkowymi postaciami i ciekawe aktywności na terenie resortu
W prezencie od hotelu dla każdego dziecka zestaw wakacyjny #Platynowa przygoda
Rodzinny bilet wstępu do 3 atrakcji w regionie (Trollandia, Karkonoskie Tajemnice, Siruwia)

Pakiet obowiązuje od 22 czerwca do 23 września 2022.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU