Wakacje w SPA

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****
bezchlorowy-basen-ManorHouseSPA

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Kompleks hotelowy Manor House SPA to połączenie piękna arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Wakacje w SPA (dłużej = taniej)

Letni urlop w hotelu przyjaznym dorosłym. Błogi relaks w SPA. Do tego cisza i spokój miejsca położonego za miastem, w otoczeniu 10-hektarowego, zabytkowego parku. DŁUŻEJ = TANIEJ

Pakiet zawiera:
Noclegi w stylowo urządzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach
Relaksujące kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej dostępne w pokojach z głębokimi wannami
Śniadania, obiadokolacje
Poczęstunki (powitalny poczęstunek + południowe kawy z deserem)
Barek herbaciany w pokoju, napary ziołowe dostępne przez cały dzień
Upominek muzyczny: „Vocal Chill” z muzyką o naturalnej częstotliwości 432 Hz

Specjalny program atrakcji:
Terapia multifalowa z wykorzystaniem lampy Rife'a i oscylatora Lachovsky'ego – kompleksowe działanie na organizm: oczyszczanie, wzmacnianie i stymulowanie do samoleczenia; sesje do 20 osób (pon.)
Warsztaty makijażowe Mary Kay – w programie dobór idealnego podkładu,
nauka konturowania twarzy i dziennego makijażu (pon., sob.)
Zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach, Oddziału Warszawskiego Muzeum Techniki z wystawą zabytkowych samochodowych i  motocykli (wt.)
Muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie (wt., czw. – niedz.)
Zwiedzanie stadniny z odnową biologiczną dla koni. Pokaz konny w czasie zwiedzania (śr.).
Alchemia Zdrowia® – warsztaty edukacyjne nt. zdrowia, urody i długowieczności (śr.)
"Ucieczka z lochów" – gra z zagadkami. Akcja rozgrywa się w podziemiach Pałacu Odrowążów i podziemnych budowlach w parku. Zadaniem uczestników jest zdobyć trzy artefakty, które odmienią tragiczny los bohaterów legendy o Kostku i Mariannie (czw.).
Odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce SPA z: sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem (pt.)
Poranne ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa (pon. – niedz.)

Odnowa biologiczna:
Pokojowy program SPA – w każdym pokoju: roller do twarzy, piłka z kolcami do akupresury, masażer głowy i palców, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszka z łuską gryczaną i hipoalergiczne kosmetyki
Hydroterapia w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego z licznymi atrakcjami wodnymi
Sesje w Łaźniach Rzymskich – kompleksie SPA składającym się z kilkunastu parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych
Energetyzująca terapia w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie. Biowitalna sesja łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii.
Balansowanie plazmą wg dr. Keshego harmonizuje pola energetyczne człowieka, pomaga pobudzić siły witalne i odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia.
Seanse w Chacie Solnej – terapia wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem.

Rekreacja:
Obcowanie z naturą w Ogrodzie Medytacji – ścieżki dydaktyczne i medytacyjne
Instalacje energetyczne – czerpanie mocy w Kamiennym Kręgu, energetycznej spirali, Ogrodzie Zen i Piramidzie Horusa
Siłownia Witalna z fototerapią, rowery oraz sprzęt Nordic Walking, outdoor fitness, bilard oraz biblioteka SPA

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU