WEEKEND CZERWCOWY 2024

Hotel**** Pałac Romantyczny

Długi weekend majowo-czerwcowy 30.05-2.06

Przed nami kolejny dłuuugi weekend majowo-czerwcowy! Podgrzewany basen zewnętrzny, plenerowe kino i... ALPAKI! Do tego na powitanie wino Moscato i filetowane owoce. Zapowiada się wyjątkowe weekendowanie w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody:) W weekend 30.05-2.06 dołącz do pałacowej paki .... tak jak ALPAKI!:)

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Leda SPA****

Wypoczynek nad morzem

Wypoczynek nad polskim morzem – czy może istnieć coś lepszego? Oczywiście… wypoczynek nad polskim morzem w Kołobrzegu! Ta przepiękna miejscowość nikogo nie pozostawia obojętnym na swe wdzięki. Jest tu wszystko, czego możesz oczekiwać od wakacyjnego kurortu - piaszczysta plaża, turkusowe morskie fale i zapierające dech w piersi zachody słońca.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel & SPA Czarny Groń

Wiosenna rozkosz
Przywitaj nadejście wiosny w Beskidzie Małym dzięki naszemu wyjątkowemu pakietowi. Zarezerwuj pakiet i otrzymaj voucher o wartości 500 zł, który możesz wykorzystać na dowolne zabiegi w naszym Spa podczas wypoczynku. Niezależnie czy chcesz zanurzyć się w relaksacyjnym masażu, odnowić skórę w zabiegach pielęgnacyjnych czy doświadczyć odprężających rytuałów, nasze doświadczone terapeutki zadbają abyś czuł się wyjątkowo.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Piwniczna SPA&Conference

Majówka i Czerwcówka 2024

Wiosna w górach jest wyjątkowa ! Kilka słonecznych i ciepłych dni na łonie natury, połączonych z bogatym programem pakietu, pozwoli odetchnąć i zapewni mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Sprawdź co przygotowaliśmy!

Pobyt możliwy między 30.04.2024- 05.05.2024 oraz 29.05-02.06.2024

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ