Weekend dla dwojga

Hotel Villa Baltica
couple-955930

Hotel Villa Baltica

Tym, co wyróżnia to miejsce, jest wyjątkowa atmosfera. Gościnność zespołu Hotelu Afrodyta**** pod Warszawą sprawia, że wszyscy czują się tutaj wyjątkowo. W Afrodycie relaks, cisza i odpoczynek nabierają realnego wymiaru.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Weekend dla dwojga

To oferta dla wszystkich par, które chciałyby spędzić trochę czasu w romantycznej, nadmorskiej okolicy. Weekend nad morzem dla dwojga to propozycja dla wszystkich zakochanych. U nas można miło spędzić czas, całkowicie odcinając się od szumu wielkomiejskiego życia i zawodowych obowiązków. Bliskie sąsiedztwo wybrzeża (zaledwie 30 metrów od hotelu!), liczne udogodnienia (bezpłatne WiFi, TV i inne), a także elegancki wystrój sprawią, że wrócą Państwo do domu wypoczęci i pełni świeżych sił.

Każdy kto planuje oświadczyny, chce, żeby odbyło się to w magicznej atmosferze, w urokliwej lokalizacji. Krótki wypad nad polskie wybrzeże to doskonały sposób, by zaskoczyć swoją ukochaną podwójnie – pierścionkiem i niespodziewaną wycieczką. Zarówno nasz hotel, jak i cały Sopot obfitują w miejsca, które zapewnią odpowiednią atmosferę do zadania tego jednego, jakże ważnego pytania.

Weekend nad morzem to też świetny sposób na spędzenie kilku chwil razem dla dwojga młodych rodziców. Dwu-, trzydniowy wyjazd pomoże odsapnąć od domowych obowiązków, wyrwać się z rutyny codzienności i przypomnieć sobie romantyzm pierwszych tygodni związku. Równie dobrze spędzą u nas czas też pary będące już na emeryturze. Spacery po pięknej, polskiej plaży będą świetną okazją do powspominania czasów młodości.

Wspólnie spędzony weekend nad morzem z pewnością na długo pozostanie w Państwa pamięci. Wśród dostępnych atrakcji można skorzystać z zabiegów w centrum Spa lub zabawić się w Aqua Parku. Nasza restauracja to doskonałe miejsce, by spożyć romantyczną i nastrojową kolację.

Cena obejmuje:
– dwa noclegi,
– butelkę wina musującego oraz owocową przekąskę w pokoju na przywitanie,
– pyszne śniadania w formie bufetowej,
– dwie obiadokolacje zamawiane bezpośrednio z karty menu zgodnie z Państwa preferencjami ( wartość kolacji dla dwóch osób to 100zł ).
– 15% rabatu na wszystkie zabiegi w SPA Villa Baltica*
– 15% rabatu do AquaParku w Sopocie.

* W celu rezerwacji zabiegów Spa prosimy o kontakt telefoniczny 58-55-52-807.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU