Weekend Kobiet w Pałacu Romantycznym

Hotel**** Pałac Romantyczny
dkpu4PRzeH13oMOe

Hotel**** Pałac Romantyczny

Harmonia, z jaką połączono historię zabytkowego Pałacu z nowinkami technologicznymi, gwarantuje komfort i jakość usług na najwyższym poziomie. Pałac Romantyczny to 4* odrestaurowany hotel położony 15 km od centrum Torunia.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Weekend Kobiet w Pałacu Romantycznym

Drogie Panie, zbliża się nasz dzień - Dzień Kobiet... a kto zrozumie kobietę lepiej niż druga kobieta: mama, siostra, przyjaciółka... Nie czekaj, czy zaskoczy Cię partner, spędź ten czas w babskim gronie przy winie i pogaduchach do rana! Oprócz 100% relaksu czekają na Was liczne niespodzianki m.in. uroczysta 4-daniowa kolacja przy muzyce na żywo oraz występ znakomitego kabaretu toruńskiego Demakijaż! Panowie, jeżeli zainteresował Was ten pakiet to najlepszym prezentem dla swojej ukochanej będzie właśnie sprezentowanie jej babskiego wyjazdu w gronie przyjaciółek!:) Świętuj damską przyjaźń w Pałacu Romantycznym!

Weekend z przyjaciółkami obejmuje:
Jeden nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym
Pełne naturalnych i regionalnych produktów śniadanie serwowane w formie bufetów
Prosecco oraz owoce filetowane w pokoju na powitanie
Występ znakomitego toruńskiego kabaretu DEMAKIJAŻ (śmiechoterapia i antidotum na codzienne troski gwarantowane!:)
4-daniową, uroczystą kolację przy muzyce na żywo w wykonaniu Matta Kelly'ego i przyjemną atmosferę sprzyjającą długim rozmowom i świetnej zabawie! Kieliszek wina pałacowego do kolacji.
Relaks w strefie mokrej SPA: jacuzzi wewnętrzne, sauna sucha, parowa, tepidarium, mini grota solankowa

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU