Weekend Majowy nad morzem

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Pałac Ciekocinko Hotel Resort&Wellness to szczególne miejsce, w którym piękno natury łączy się z zabytkowymi walorami obiektu w sposób, który każdą spędzoną tu chwilę czyni wyjątkową.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Weekend Majowy nad morzem

Majowe weekendy na stałe wpisały się już w nasze kalendarze, jako wiosenna pauza w całorocznej gonitwie, przedsmak letniego urlopu, program szybkiego ładowania wewnętrznej baterii. Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, to prawdziwa, pięciogwiazdkowa oaza spokoju. Idealne miejsce, dla każdego, kto pragnie dla siebie małej lub większej ucieczki od pracy, zmęczenia, wielkomiejskiego zgiełku.

Dlatego też z pełnym przekonaniem zapraszamy Was do naszego Hotelu, położonego w zabytkowym Pałacu, w stuletnim parku, w objęciach dziewiczego lasu, czerpiącego również z bogactwa nadmorskiego klimatu, łącząc w sobie najlepsze cechy ekskluzywnego kurortu, elitarnego miejsca spotkań kultury, sztuki i designu, w niezwykle kojącym otoczeniu przyrody.

Zapewniamy komfort wypoczynku w miejscu o niezrównanym potencjale generowania wrażeń estetycznych, a także liczne możliwości aktywnego spędzenia czasu czy oddania się hobby, niezależnie, czy Waszą pasją jest jogging, szaleńcza jazda na rowerach górskich, wypoczynek w siodle, trenowanie celności uderzeń na Driving Range, czy rejs pełnomorski jachtem regatowym. Zrozumiemy też, gdy zechcecie po prostu poleżeć na trawie z książką, w rześkim cieniu drzew w przypałacowym parku.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU