WIELKANOC 2023

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA *****

Wielkanocne Rozmaitości
Warto spędzić te święta z nami by poczuć przyjemne ciepło kameralnego hotelu i naszą troskę o Państwa dobre samopoczucie. Zapewniamy Państwu poczucie swobody, dyskrecji i gdzie indziej nie spotykanego komfortu. Czas świątecznego relaksu w SPA Odyssey z całym bogactwem naszej świątecznej kuchni będzie dla Państwa wyjątkowo miło spędzonym czasem. A wracać do domu będziecie wypoczęci i z najlepszymi wspomnieniami.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA

Święta wielkanocne w Bristolu

POBYT ZAWIERA: 3 noclegi, śniadania w tym świąteczne śniadanie w dniu 9 kwietnia, kolacje, koncerty w Cafe Bristol w dniu 8 i 9 kwietnia, 150zł dla każdej z osób do wykorzystania na zabiegi, spacer po Busku z kijkami nordic walking, codzienne zajęcia aqua fitness, nielimitowany dostęp do basenu oczyszczanego nanosrebrem, jacuzzi.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Złota Łania Wiartel Resort & SPA

Wielkanoc na Mazurach
Spędź święta Wielkanocne z dala od zgiełku wielkiego miasta w malowniczej mazurskiej krainie nad brzegiem jeziora.
Przygotowaliśmy dla Was weekend wypełniony świąteczną atmosferą, tradycyjnymi wielkanocnymi potrawami oraz atrakcjami dla każdego.

Oferta dostępna między 7 kwi – 10 kwi 2023.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Zamek Ryn****

Wielkanoc na Mazurach

Kawałek Wielkanocnego nieba w samym sercu Mazur i kawałek Wielkanocnego mazurka na zamkowym Dziedzińcu. Nieskończenie wiele pomysłów na świąteczny czas w bliskim otoczeniu przyrody i Najbliższych. Kulinarna i kulturalna wyprawa z przepysznymi wspomnieniami. Pomysł absolutnie w punkt na wymarzone Święta.
Pakiet podstawowy 3 doby w terminie 07-10.04.2023 z możliwością wydłużenia.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Pobyt SPA w okresie wielkanocnym
Pobudź zmysły, wzmocnij witalność organizmu i napełnij się pozytywną energią w zaciszu urokliwego Hotelu Manor House SPA z najlepszym holistycznym SPA w kraju. Pakiet zawiera: Królewskie sny w stylowo urządzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach, 2 Śniadania z elementami kuchni wegańskiej, uroczyste śniadanie świąteczne z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi oraz
3 obiadokolacje.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ