Złota Łania Wiartel

Resort & SPA

Wiartel
_PAW4698
_PAW4438
_PAW4628
previous arrow
next arrow

Jeśli uciekać od codzienności to tylko w ramiona matki natury. Właśnie dla spotkań z naturą zdecydowaliśmy się stworzyć na tym terenie miejsce, w którym odnaleźć można spokój, które sprzyja rozwojowi osobistemu. Tutaj usłyszysz własne myśli i odzyskasz równowagę w ciele i duchu.

 

Złota Łania Wiartel Resort & SPA, to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Mazur. Wyjątkowa lokalizacja i luksusowe wnętrza to odpowiedź na najbardziej wyszukane oczekiwania. Obiekt położony jest w otoczeniu Puszczy Piskiej, bezpośrednio nad jeziorem Wiartel. Resort cechuje wykończenie z dbałością o detal. Złota Łania Wiartel wyróżnia charakterystyczny wystrój części resortu. W ekskluzywne przestrzenie obiektu projektantom udało się wpleść szczyptę niezwykle klimatycznych pokoi. Przyjemna kolorystyka oraz niepowtarzalne detale wystroju czynią to miejsce unikatowym.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Strefa Welless

Zapraszamy do nowoczesnej Strefy Wellness, w której odprężysz się i zregenerujesz siły, a Twój umysł uwolni się od wszelkich trosk dnia codziennego.
Do dyspozycji Gości oddajemy: Basen rekreacyjny, saunę fińską, łaźnię parową, grotę solną z tężnią oraz podgrzewaną strefę wypoczynku.

WIĘCEJ INFORMACJI

Biznes

Resort Złota Łania to idealne miejsce na spotkania biznesowe, niezależnie czy planujesz konferencję, wielką uroczystość, kameralne spotkanie integracyjne czy targi.Każdy event jest dla nas ważny dlatego zapewniamy kompleksowe przygotowanie oraz koordynacje wydarzeń.
W Wasze ręce oddajemy pięć , klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, audiowizualny oraz niezbędne akcesoria.
Sala Gaja 200m2
Sala Altanowa 100m2
Sala Kredensowa 100m2
Sala Przylasek 117m2
Taras 59m2

WIĘCEJ INFORMACJI O BIZNESIE

Restauracje

Restauracja Gaja
Doceniamy naturę i podziwiamy siłę i moc jej darów, dlatego tak chętnie wykorzystujemy je przygotowując dania w naszej Restauracji. To miejsce, w którym oferujemy polską kuchnię w pomysłowym wydaniu. Zależy nam, aby wizyta w Restauracji Gaja była dla Państwa przeżyciem zarówno kulinarnym, jak i wizualnym. Niezwykle ważny jest dla nas dobry klimat, który tworzą wystrój wnętrz, widok z tarasów, muzyka i przede wszystkim ludzie.

Restauracja Przylasek
Luźny klimat sprzyja rodzinnej atmosferze. Zależy nam, aby nasi Goście czuli się swobodnie, jak u siebie w domu. Wszystkie dania tworzone są z najwyższej jakości składników, pochodzących z mazurskich ogrodów i hodowli. Profesjonalny serwis w połączeniu z niezapomnianymi smakami, sprawi, że każda wizyta będzie pełna emocji i na długo pozostanie w pamięci.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Złota Łania Wiartel Resort & SPA

Romantycznie w Private SPA - pakiet VIP
Pakiet Romantycznie w Private SPA to wyjątkowe, pełne bliskości i prywatności chwile we dwoje. To ekskluzywna oferta dla ograniczonego grona Gości VIP, w której dajemy możliwość korzystania z eleganckich przestrzeni resortu na wyłączność. Doświadczenie w planowaniu najbardziej romantycznych pobytów, pozwala nam komponować najpiękniejsze pakiety dla par.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

26 ekskluzywnych pokoi i apartamentów w resorcie, 14 apartamentów w klimatycznych domach mazurskich

SALE KONFERENCYJNE

5

BASENY

1

KONTAKT

283724021_5517894348230386_6030719927984925442_n

Złota Łania Wiartel Resort & SPA
Wiartel 2
12-200 Pisz

www.zlotalania.pl

MAPA