SPA & WELLNESS

Sądelski Dwór****

Pakiet De Lux - cel: zawsze młodo, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
W ekskluzywnych wnętrzach i niepowtarzalnej atmosferze proponujemy zabiegi wykonywane przez najlepszych polskich specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy profesjonalne zabiegi z użyciem najlepszych preparatów - JUVEDERM, NEAUVIA ORGANIC, PRINCESS. Bogata oferta naszych usług sprawi, że nawet krótka wizyta w gabinecie zapewni wspaniałe samopoczucie oraz przywróci wspaniały wygląd.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Verde Montana Spa & Wellness

POLYNESIA TREATMENT
Zapraszamy na Wyspy Polinezji. Ta egzotyczna kraina relaksu ma zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego zapracowanego człowieka. Preparaty wykorzystywane w rytuale, zawierają znane od wieków substancje pielęgnacyjne, tradycyjnie stosowane na Tych Wyspach. Przed nami cztery przystanki: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea. Każda z wysp to kolejny etap głęboko relaksującego i odżywczego zabiegu.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel ROYAL PALACE***** Słowacja

Royal Classic PLUS
Luksusowy pobyt medyczny w ofercie ze złożoną diagnostyką kardio.

Pobyt obejmuje: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wstępne badanie lekarskie.
Dodatkowo: Indywidualny program leczenia (21 zabiegów opartych na zaleceniach lekarza - termalne kąpiele mineralne, hydroterapia, termoterapia, elektroterapia, masaże, terapia światłem, terapia laserowa, rehabilitacja grupowa i indywidualna).

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA

wSPAniały RELAKS
Pobyt dla osób, które marzą o chwili tylko dla siebie. Nabierz oddechu z dala od miejskiego zgiełku. Wypoczynek i relaks w SPA sprawi, że zregenerujesz swe siły i nabierzesz energii do życia.
Pobyt zawiera: 2 noclegi w komfortowym, klimatyzowanym pokoju, 2 śniadania w formie bufetu, 2 obiadokolacje, Analiza skóry, Zabieg na twarz indywidualnie dobrany przez kosmetologa do wyboru.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel**** Skal

WEEKEND W SPA

Pakiet zawiera: 2 noclegi w komfortowych pokojach, z panoramicznym oknem oraz bogatym wyposażeniem, 2 bogate bufety śniadaniowe, 2 urozmaicone obiadokolacje z daniami na ciepło, wstęp do Aquaparku Helios, nielimitowane korzystanie ze strefy wellness, 1 x seans w grocie solnej z tężnią solankową oraz generatorem aerozolu solnego.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel**** Pałac Romantyczny

wSPAniałe chwile we dwoje

Połączenie historii z luksusem, przepiękny, zabytkowy park, cisza, spokój, idealne miejsce na błogi relaks...
Przeżyjcie cudowne chwile i pozwólcie, aby ten czas na zawsze pozostał w Waszej pamięci...
Po prostu - Zakochajcie się w Pałacu Romantycznym!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ